top of page

TESLİMAT VE İADE

Kargo ücreti tüm ürünlerde ve Türkiye’nin her yerine sabit 15 TL’dir. Bu ücret sipariş aşamasında ödemeniz gereken toplam tutara yansıtılır, teslim alırken herhangi bir ödeme yapmazsınız. 200 TL üzeri siparişlerde ise kargo ücretsizdir.
Siparişinizdeki tüm ürünler sipariş tarihini takip eden 1-2 iş günü içerisinde kargoya verilir. Mesai saatlerimiz hafta içi 09:00 - 18:00 arasıdır. Haftasonu ar-ge ve üretim çalışmalarımız sebebiyle gönderim yapılmamaktadır.
Yurtiçi Kargo ile gönderimler yapılmaktadır. Siparişiniz, bulunduğunuz il ve ilçeye bağlı olmak üzere kargoya veriliş tarihinden itibaren 1 veya 2 iş günü sonra adresinize teslim edilir. Haftanın belirli günlerinde dağıtım yapılan mobil bölgelerden birinde bulunuyorsanız, sevkiyat gününü beklemeniz gerekmektedir.
Yurtiçi Kargo görevlisi belirtilen adreste paketi teslim alabilecek birini bulamazsa ertesi gün tekrar uğrama yapar. Yine adreste kimse olmazsa siparişi ilgili kargo şubesinde birkaç gün beklemeye alır. Bu durumda alıcının tarafımıza önceden haber vererek, yönlendirmemiz doğrultusunda kimliği ile birlikte kargo şubesine giderek ürünü bizzat teslim alması gerekir.
İade süremiz 15 gündür. 
Farklı kargo firmasından gelen iadelerin kargo bedeli alıcıya ait olacaktır. İadelerde ürünün kullanılmamış ve zarar görmemiş olması gerekmektedir.


*** Kişiye özel olarak hazırlanmış ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.

bottom of page